Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu

mgr inż. Grzegorz SWATOWSKI (pokój nr 109)

DYŻURY KIEROWNIKA PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU

Poniedziałek 14:05 – 15:30

Wtorek 12:25 – 14:00

Środa 8:45 – 10:25

Piątek 10:45 – 12:20

Do zadań Kierownika Praktycznej Nauki Zawodu należy:

1. Przygotowanie harmonogramu praktyk zawodowych.
  2. Pełnienie nadzoru organizacyjnego i pedagogicznego nad przebiegiem praktycznej nauki zawodu (praktyki zawodowe, zajęcia praktyczne w CKP w Zamościu).
  3. Wizytowanie uczniów na praktykach zawodowych.
  4. Wypełnianie dokumentacji pedagogicznej dotyczącej ocen (klasyfikacji) z praktyk zawodowych.
  5. Koordynowanie działań związanych z organizacją przebiegu kształcenia zawodowego dla uczniów technikum zgodnie z programem nauczania dla danego zawodu w zakresie teoretycznych przedmiotów zawodowych i praktycznej nauki zawodu.
  6. Współpraca z podmiotami przyjmującymi uczniów na praktyczną naukę zawodu dla prowadzonych kierunków kształcenia zawodowego.
  7. Współdziałanie z Radą Pedagogiczną oraz rodzicami w zakresie kształcenia zawodowego.
  8. Organizowanie i nadzór nad przebiegiem egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.
  9. Opracowywanie materiałów sprawozdawczych z praktycznej nauki zawodu.