Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczęliśmy 4 września o godz. 9 00. Naszych uczniów powitali: Pani Dyrektor Ewa Bakun, przedstawiciel Rady Rodziców oraz nasz gość - Pani Dyrektor Wydziału Oświaty Agnieszka Kowal. Były powitania pierwszoklasistów, ciepłe słowa dodające otuchy i wsparcia, został odczytany list Pani Minister Edukacji Anny Zalewskiej. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego życzył wszystkim udanego roku szkolnego, samych dobrych ocen, przyjaznej atmosfery, a tegorocznym maturzystom najlepszych wyników. Następnie wychowawcy spotkali się ze swoimi klasami i wszyscy wspólnie udali się na mszę świętą do Kościoła Matki Bożej Królowej Polski. Pokrzepieni słowem Bożym zaczynamy kolejny rok nauki, wychowania i życia szkolnego. Oby przyniósł nam wszystkim jak najlepsze owoce!

Fot. Mirosław Ostrowski