kliknijBoiska na stulecie Elektryka?
Czemu nie!

Dzisiaj (9 sierpnia) rusza głosowanie internetowe na projekty do Budżetu Obywatelskiego Miasta Zamość na 2022 rok. Głosowanie potrwa do 15 września.

Głosowanie elektroniczne odbywa się poprzez stronę internetową:

Nasza szkoła zgłosiła projekt: "Zamoyska Strefa Aktywności - budowa i modernizacja kompleksu sportowo - rekreacyjnego przy ZSP nr 3 (Elektryk) w Zamościu"
Przypominamy:
a) prawo do udziału w głosowaniu ma mieszkaniec Miasta Zamość,
b) uprawnionemu mieszkańcowi przysługuje jeden głos, który może oddać wyłącznie na projekt osiedla, na którym zamieszkuje oraz jeden głos, który może oddać wyłącznie na jeden projekt ogólnomiejski,

c) dla ważności głosu oddanego w sposób elektroniczny, głosujący zobowiązany będzie najpierw do podania swoich danych, następnie wskazania jednego projektu osiedlowego i jednego projektu ogólnomiejskiego do realizacji w 2022 roku. Aby móc zatwierdzić oddany głos, mieszkaniec otrzyma na podany przez siebie numer telefonu komórkowego jednorazowe hasło. Na wskazany numer telefonu hasło będzie wysłane tylko raz.

Głównym założeniem proj. „Zamoyska Strefa Aktywności – budowa i modernizacja kompleksu sportowo – rekreacyjnego przy ZSP Nr 3 (Elektryk) w Zamościu” jest budowa i modernizacja nowej przestrzeni rekreacyjno – sportowej przy ul. Zamoyskiego 62, w celu zwiększenia potencjału sportowego oraz poszerzenia infrastruktury sportowej i rekreacyjnej dla mieszkańców naszego miasta. Projekt dotyczy budowy zewnętrznego kompleksu sportowo – rekreacyjnego, tj. boisk do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, dwutorowej bieżni, skoczni do skoku w dal i rzutni do pchnięcia kulą. Zamontowane zostaną ławki, kosze i stojaki rowerowe. Teren zostanie oświetlony, zaś bezpieczeństwo osób przebywających na terenie strefy zapewni monitoring. Z kolei prace modernizacyjne będą dotyczyć wymiany nawierzchni w małej i dużej sali gimnastycznej, a część środków zostanie przeznaczona na remont zaplecza socjalnego. Projekt ma zachęcić do aktywności mieszkańców we wszystkich grupach wiekowych, zaś jego szeroki zakres ma przyciągnąć także całe rodziny.

Zachęcamy do głosowania wszystkich sympatyków Elektryka zamieszkałych w Zamościu. Głosować mogą rodzice, pełnoletni uczniowie, absolwenci, pracownicy szkoły a także emeryci.

Głosownie czas zacząć!!!