Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

W dniu 29.03.2021 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu podczas spotkania w TEAMS odbył się konkurs o zwyczajach wielkanocnych w krajach niemieckojęzycznych . Został on przygotowany przez nauczycieli języka niemieckiego w aplikacji quizizz , więc miał formę internetowej gry edukacyjnej. Uczniowie gromadzili  punkty w zależności od swojego refleksu i poziomu zdobytej wiedzy. 

Po zakończonym quizie uczestnicy widzieli na ekranach zestawienie wszystkich swoich  odpowiedzi, zatem informację zwrotną otrzymali natychmiast.

Tego samego dnia wyłoniono zwycięzców : I miejsce zajęła uczennica klasy II Pg – Paulina Stadnik , II miejsce zajął uczeń klasy II N –Michał Marczuk , natomiast na III miejscu uplasowała się uczennica klasy II S –Sylwia Krupa.

 

Nagrody ufundowało wydawnictwo WSiP i Klett

 

Zwycięzcom  serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach!

Frohe Ostern wünschen euch eure Deutschlehrer!

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.