Zapraszamy uczniów na Zamojskie EduTargi online. Wydarzenie już w najbliższy poniedziałek. Zamojskie EduTargi to wydarzenie organizowane z myślą o młodych ludziach, którzy stają przed wyborem najlepszej drogi kształcenia. Tym razem nietypowo bo online, gdyż panująca sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam zorganizować tego przedsięwzięcia na żywo. W wydarzeniu publikowane będą oferty szkół publicznych i niepublicznych, zawodowych i ogólnokształcących oraz placówek zajęć pozaszkolnych. Dzięki temu będziecie mieli możliwość w jednym miejscu zobaczyć i porównać oferty zamojskich szkół.

EduTargi odbędą się pod adresem: https://www.facebook.com/events/445368243386476

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. ARMII KRAJOWEJ W ZAMOŚCIU
Zapraszamy Was do:
👉liceum
(medyczno-sportowa, klasa psychologiczno-społeczna)
👉szkoły branżowej
(elektryk, elektronik, elektromechanik)
👉technikum
(technik: elektryk, informatyk, programista, elektronik, energetyk)

Czeka na Was wiele ciekawych kierunków. Chcesz zdobyć zawód? Nie zwlekaj!

Serdecznie zapraszamy!
👉ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. ARMII KRAJOWEJ W ZAMOŚCIU