Zamojski Elektryk może poszczycić się ekspertami z dziedziny elektryki oraz elektroniki, którzy nie tylko świetnie znają się na swoim fachu, ale potrafią też przedstawić go w języku niemieckim. Nagrodzone prace prezentują bardzo wysoki poziom językowy, merytoryczny i estetyczny. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przedstawili zawody, w których się kształcą i wykazali się dużą kreatywnością. Uczniowie w języku niemieckim odnieśli się między innymi do zagadnień związanych z fotowoltaiką, autoelektroniką, elektroniką analogową i cyfrową oraz możliwościami dalszego kształcenia się. Uczniowie w prezentacjach multimedialnych przedstawili szereg narzędzi, z którymi pracują na co dzień. Zwrócili również szczególną uwagę na zagrożenia związane z wykonywanymi pracami, zasady BHP oraz stronę ekonomiczną ich zawodów.

Ekspert z językiem niemieckim potrzebny od zaraz? Proszę zgłaszać się do zwycięzców konkursu!

W kategorii „prezentacja” I miejsce zajął Dawid Mazur z klasy 1C (profil: elektryk). II miejsce ex aequo zajęli: Filip Mirecki z klasy 2C (profil: elektryk) oraz Tomasz Kasprzyk z klasy 2Cg (profil: elektryk). III miejsce zajął Eryk Kalita z klasy 2Ag (profil: elektronik).

W kategorii „wizytówka” I miejsce ex aequo zajęli: Błażej Chudyga z klasy 2Ag (profil: elektronik) oraz Paweł Mazur z klasy 2Cg (profil: elektryk).

Gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych prac!

Kategoria prezentacja

D. Mazur 1C,

T. Kasprzyk 2Cg,

F. Mirecki 2C,

E. Kalita 2Ag

Kategoria wizytówki

B. Chudyga 2Ag,

P. Mazur 2Cg

Organizator konkursu: Katarzyna Cybulska-Basaj – nauczyciel j. niemieckiego

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców działającej przy ZSP nr 3 im Armii Krajowej w Zamościu za ufundowanie nagród rzeczowych dla zwycięzców konkursu.