Zapraszamy uczniów klas 1-4 technikum do udziału w szkolnym konkursie j. niemieckiego. Konkurs ma na celu popularyzację słownictwa technicznego i języka niemieckiego zawodowego wśród uczniów technikum. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy w jednej z podanych trzech form, w j. niemieckim: filmiku, prezentacji lub ogłoszenia/wizytówki.

Filmik lub prezentacja w języku niemieckim mają prezentować zawód, do którego przygotowuje się uczeń, jakich narzędzi/materiałów używa, na czym polega jego zawód (np. technik elektryk). Wizytówka lub ogłoszenie mają zaprezentować usługi wykonywane przez ucznia (np. instalacja i konfiguracja oprogramowania, wymiana żarówki 😊).

Prace należy przesłać do 10.03.2021r. na adres mailowy podany w regulaminie konkursu.

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się w ZAŁĄCZNIKU