Cykl wirtualnych spotkań pod nazwą - Pollub Mondays, podczas których będziemy gościć naszych studentów, absolwentów i pracowników z różnych dziedzin zawodowych i życiowych.

Zabierzemy Państwa w podróż do świata trzech wyjątkowych osób, które będą dzielić się swoimi wspomnieniami z czasów studenckich, osiągnięciami, a także różnymi tajemnicami, a to wszystko na ŻYWO na naszym Facebooku!

Naszymi pierwszymi gośćmi będą:

- Piotr Tokarski - student informatyki, dwukrotny mistrz Polski, czwarty zawodnik w Europie w układaniu kostki Rubika w formule Speedcubingu
- Michał Kincel - absolwent PL, członek Kabaretu Smile
- Rektor Politechniki Lubelskiej - prof. Zbigniew Pater

Na pierwszy odcinek zapraszamy już w najbliższy poniedziałek (tj. 22 lutego). Transmisja live rozpocznie się o godzinie 18.

Bardzo prosimy o rozpowszechnienie informacji o wydarzeniu wśród uczniów Państwa szkoły za pośrednictwem kanałów, z których Państwo na co dzień korzystają (szkolny facebook, grupy maturzystów na mediach społecznościowych itp.)

Link do wydarzenia na facebooku: https://fb.me/e/8Ixx2pqB3