Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. Konkurs polega na wykonaniu w programie PowerPoint ekartki zainspirowanej Dniem Świętego Walentego wraz z życzeniami w języku niemieckim.

Termin składania prac: do 14 lutego 2021r. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 15 lutego 2021 r. Uczestnicy przesyłają swoje pracę organizatorowi konkursu drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oceny dokonuje jury w składzie: nauczyciele języka niemieckiego. Najpiękniejsza kartka zostanie nagrodzona upominkiem oraz małą niespodzianką

Kryteria oceny: -Zgodność z tematem; -Poprawność językowa życzeń; - Stopień trudności techniki, pomysłowość i oryginalność formy; -Staranność i estetyka wykonania; -Ogólne wrażenia estetyczne.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!