Z radością i dumą gratulujemy uczniom naszej szkoły zdobycia stypendium w ramach programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2019- 2021” realizowanego przez Województwo Lubelskie w ramach 12 Osi Priorytetowej Edukacja, kwalifikacje i kompetencje Działanie 12.4 Kształcenie Zawodowe  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zdobywcy stypendium: Paweł Adamowicz, Michał Borek, Mateusz Dziura, Rafał Gancarz, Przemysław Andrzej Huzar, Kacper Litwińczuk, Dawid Oczkoś, Krzysztof Podoba, Jakub Polski

Wyrażamy nadzieję, że uzyskana pomoc finansowa oraz wsparcie dydaktyczno – wychowawcze ze strony nauczycieli i dyrekcji naszej szkoły zaowocują sukcesami w dalszej nauce stypendystów oraz trafnym wyborem przyszłej kariery zawodowej.