W dniu 18. grudnia odbył się w naszej szkole konkurs z języka niemieckiego pt. Zwyczaje bożonarodzeniowe w krajach niemieckojęzycznych - „Weihnachtsbrӓuche in den deutschsprachigen Lӓndern” .

Celem niniejszego konkursu było w szczególności podniesienie umiejętności językowych w zakresie języka niemieckiego, poznanie zwyczajów bożonarodzeniowych w krajach niemieckojęzycznych oraz rozwijanie zainteresowania nauką języka obcego. W konkursie bożonarodzeniowym wzięli udział uczniowie klasy I i II, pisząc test, zawierający zagadnienia związane z okresem bożonarodzeniowym w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Najlepsze wynik  w konkursie uzyskał : Piotr Czochrowski  kl 2Eg. Zwycięzca konkursu otrzymał nagrodę rzeczową.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Organizator: A. Szarzyńska