W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. Europejski Dzień Języków Obcych to doskonała okazja zarówno do poszerzenia wiedzy, jak i do wspólnej zabawy. Co roku w całej Europie organizowane są najróżniejsze wydarzenia związane z językami. Również nasza szkoła wyszła z propozycją ciekawego połączenia nauki i zabawy. Należy w tym momencie podkreślić, że obchody te udały się przede wszystkim dzięki zaangażowaniu i pracy naszych uczniów. Głównym celem Europejskiego Dnia Języków Obcych było połączenie zabawy i nauki. Nasi uczniowie brali udział w różnorodnych zabawach językowych. Poza tym osoby chętne miały za zadanie stworzyć plakat promujący Dzień Języków Obcych oraz naukę języków obcych. Pomysłów było wiele. Uczniowie z zaangażowaniem pracowali, by stworzyć coś wyjątkowego. Efekty ich pracy zostały zaprezentowane w sali 205. Autor najładniejszej pracy: Mateusz Kozyrski z kl. 1E otrzymał nagrodę rzeczową.

Gratulujemy!!!

W obchodach Dnia Języków Obcych wzięli udział również uczniowie p. Mirka Madeja. Ten wyjątkowy dzień przyszli technicy programiści potraktowali z przymrużeniem oka. Stwierdzili, że języki programowania są językami obcymi i postanowili je przybliżyć innym. W wielu miejscach szkoły pojawiły się plakaty z programami napisanymi w różnych językach programowania i wypisującymi tekst: "Lubię moją szkołę".

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie!!!

Organizator: Agnieszka Szarzyńska