Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Dla wielu uczniów wybory do władz Samorządu Uczniowskiego to pierwszy krok w demokratycznym społeczeństwie. Ostatni tydzień to moment kiedy staraliśmy się rozbudzać postawę obywatelską i poczucie odpowiedzialności za dobro wspólne. Z powodów panującej epidemii i nauczania zdalnego, głosowanie w tym roku miało formę elektroniczną. Uczniowie wskazywali swoich kandydatów w anonimowej ankiecie formularza Forms. W głosowaniu wzięło udział 371 osób.

A oto wyniki wyborów:

Przewodniczącą IV LO zostaje Patrycja Cisek, uczennica klasy 2Sg (121 głosów).

Przewodniczący Technikum to uczeń klasy 2c, Filip Mirecki (wybrany głosem 183 osób).

Gratulujemy!

 

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.