Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

We wrześniu wystartowało koło zajmujące się programowaniem mikrokontrolerów i budową urządzeń sterowanych przez komputery. Diody LED zapłonęły - niektóre po raz ostatni - a nasze pierwsze układy elektroniczne triumfalnie zagrały swoje pierwsze dźwięki. Po opanowaniu podstaw elektroniki obraliśmy sobie za cel poskromienie arduino. Misja zakończyła się sukcesem! Nie spoczywamy na laurach, pracujemy dalej. Pomimo trudności związanych z obecną sytuacją, nie przerwaliśmy nauki i już mamy plany na kolejne projekty. Koła działa w ramach projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

 

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.