Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

W dniu 16.X.2020 r. w Lublinie odbyła się Wojewódzka Licealiada - Liga LA. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły po podsumowaniu wszystkich punktów zdobytych w poszczególnych konkurencjach ukończyła zawody na VII miejscu w województwie. GRATULUJEMY !!!

Skład drużyny: Puzio Wiktoria, Waga Aleksandra, Słoma Natalia, Maślak Zuzanna, Kot Joanna, Pakuła Wiktoria, Świstowska Aleksandra, Paluch Oliwia, Bilska Katarzyna, Siek Julia, Kwika Zuzanna, Żołnierczuk Emilia, Lachawiec Julia, Pomarańska Dominika, Torbińska Sandra, Adamczuk Aleksandra, Zalewska Kinga.
Opiekunowie: Urszula Staszczuk, Danuta Najman

Deklaracja dostępności

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.