W dniach 26 i 29 czerwca 2020 roku podczas uroczystości związanych z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu otrzymali certyfikaty ukończenia kursu w ramach działalności Lokalnej Akademii Cisco.

Obecną edycję ukończyło 24 uczniów z klas II Technikum Informatycznego drugich, zdali oni egzaminy końcowe uzyskując tym samym certyfikat ukończenia kursu Cisco IT Essentials - PC Hardware and Software.

Uczniowie, którzy przez cały rok uczestniczyli w kursach On-Line oraz uzyskali na egzaminach wymagany poziom punktowy to:

Klasa 2E
Wiktoria Pakuła, Paweł Romańczuk, Andrzej Sowiński, Wiktor Stanisławek, Daniel Staroń, Marek Stelmach, Karol Szaran, Dawid Wal, Dawid Wawszczak i Kamil Zub

Klasa 2 F
Dawid Cegłowski, Paweł Nowak, Dawid Oczkoś, Piotr Panas, Jakub Piaszczyk, Kacper Pluta, Krzysztof Podoba, Remigiusz Szykuła, Piotr Wachowicz i Miłosz Wołoch.

Klasa 2 M -
Adam Dudek, Grzegorz Saj, Marek Seń i Maksym Żukowski

Certyfikat Cisco jest powszechnie cenionym dokumentem na rynku pracodawców branży IT w Polsce i na całym świecie.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w uzyskaniu kolejnych certyfikatów w ramach Lokalnej Akademii Cisco.