Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Pan Ireneusz Dybziński absolwent naszej szkoły mimo, że z powodu pandemii koronawirusa stracił klientów w swoim serwisie komputerowym, pracy ma wciąż bardzo dużo. Zbiera stary, zepsuty sprzęt komputerowy, któremu następnie "daje nowe życie". Naprawione i na nowo złożone komputery rozdaje potrzebującym uczniom. W tej akcji wspierają go wolontariusze. Jednym z nich jest Oskar Czuchaj, uczeń naszej szkoły z klasy I o profilu technik informatyk. Za namową i przy wsparciu taty, przyłączył się do akcji. Nie tylko poznaje tajniki komputerów, ale przede wszystkim pomaga innym dzieciom, które potrzebują sprzętu do zdalnego nauczania. Brawo! Zbiórka starego sprzętu trwa cały czas.

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.