Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

6 maja 2020 r. został podpisany protokół dotyczący przekazania placu budowy Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu "BUDMAT" Spółka jawna, które wykona termomodernizację naszej szkoły!

Zakres prac obejmuje m.in. roboty rozbiórkowe i demontażowe, termomodernizację ścian zewnętrznych z nową kolorystyką elewacji, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, docieplenie stropodachów, wymianę rynien i rur spustowych, wymianę pokrycia dachowego i świetlików dachowych, a także montaż nowej instalacji grzewczej wraz z grzejnikami i wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Prace mają się zakończyć do 31.08.2021 r. Termomodernizacja jest dofinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014- 2020.

W związku z tym, że prace będą wykonywane wewnątrz i na zewnątrz budynku, czekają nas różnego rodzaju utrudnienia. Wjazd i parking od strony boiska został już zamknięty. Zaplanowane prace są konieczne do tego, aby nasza szkoła była bardziej funkcjonalna, przyjazna środowisku oraz piękniejsza.

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.