Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Drodzy uczniowie, za chwilę absolwenci!

 

Ze względu na ogłoszony stan pandemii i wprowadzone obostrzenia zakończenie szkoły przez Was będzie miało inny przebieg niż zwykle. Nie spotkamy się w auli, aby uroczyście się pożegnać. Jak widać życie pisze nieoczekiwane scenariusze. Niezależnie od tego, co teraz myślicie, będziecie do okresu szkoły średniej wracać myślami przez całe dorosłe życie. Nie raz z rozrzewnieniem pomyślicie – żeby tak można przeżyć jeszcze raz, żeby choć na chwilę wrócić w młodzieńczy, beztroski świat. Teraz przed Wami otwiera swoje drzwi długo oczekiwana przez Was dorosłość.

Ukończenie szkoły, pomyślnie zdany egzamin maturalny i zawodowy, ciekawe zawodowe studia – to wszystko mądrze wykorzystane, stanowić będzie bazę do osiągania sukcesów w życiu osobistym i zawodowym każdego z Was.

 

Życzę spełnienia marzeń i planów, życzę wysokich not na egzaminach maturalnych, życzę trafnego wyboru kierunku studiów wyższych, znalezienia wymarzonej pracy, odnalezienia swego miejsca w tak trudnym i skomplikowanym świecie.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.