Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Uczennica klasy I Sg – Patrycja Cisek - została wyróżniona za udział w 34 Konkursie Literackim Debiut.

Organizatorem konkursu jest Zamojski Dom Kultury. Konkurs kierowany jest do młodych autorów – uczniów szkół podstawowych, średnich oraz studentów, z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego.

Młodzi autorzy mogli wysłać na konkurs wiersz, prozę lub reportaż z myślą przewodnią laureatki Literackiej Nagrody Nobla Olgi Tokarczuk: Przede mną mnóstwo tematów, wątków, postaci, wydarzeń, które domagają się opisania.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 2 lutego 2020 r. w ZDK.

Patrycji życzymy dalszych sukcesów!

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.