Świąteczny konkurs językowy "Kahoot your Christmas - tradycje świąteczne z całego świata".

19 grudnia 2019 r. nasi uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę językową oraz kulturową na temat znajomości piosenek oraz tradycji świątecznych z całego świata. Materiały przygotowujące do konkursu miały wyłącznie multimedialną postać. Sam konkurs przybrał formę wykorzystującą nowoczesne oraz innowacyjne metody wykorzystywane w edukacji ponieważ uczniowie udzielali odpowiedzi na pytania poprzez łatwy w obsłudze interfejs na dobrze znanej platformie edukacyjnej Kahoot. Limit czasu oraz interaktywna forma pytań z wykorzystaniem multimediów wymagał nie tylko dobrego przygotowania merytorycznego ze strony uczestników ale również refleksu, skupienia i opanowania.

Dziękujemy uczestnikom oraz nauczycielom przygotowującym do konkursu.

Gratulujemy zwycięzcom , są to:

1. Jakub Kita klasa 1 M,
  2. Bartłomiej Nizioł klasa 1N,
  3. Bartłomiej Duda klasa 1M.

Zwycięzcy otrzymali nagrody przywiezione z Londynu. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Organizatorzy: Irena Szwajkowska oraz Grzegorz Jaszczak.