Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

17 grudnia 2019 roku w auli szkolnej ZSP Nr 3 odbył się maraton matematyczny . Uczestniczyli w nim przedstawiciele wszystkich klas maturalnych, którzy rozwiązywali zadania z arkuszy maturalnych z poziomu podstawowego jak i rozszerzonego. Podczas maratonu został przeprowadzony konkurs matematyczny, który wygrała grupa składająca się z przedstawicieli klasy IVE, drugie miejsce zajęła klasa IVA. Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców. Uczniowie biorący udział byli bardzo zadowoleni z pracy w grupach, ilości rozwiązanych zadań i atmosfery panującej podczas pracy. Zwycięskiej grupie gratulujemy, a wszystkim maturzystom życzymy sukcesów na prawdziwej maturze.

Opiekę nad uczniami sprawowali: Małgorzata Bodys, Robert Pawłowski i Dorota Wróbel.

 

 

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.