EGZAMINY Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH
W SESJI: STYCZEŃ-LUTY 2020
Część pisemna
Na egzamin należy zgłosić się 40 min przed jego rozpoczęciem i posiadać ze sobą dowód osobisty, długopis/pióro z czarnym tuszem/atramentem.
W części pisemnej egzaminu we wszystkich kwalifikacjach zdający może korzystać z kalkulatora prostego (umożliwiającego wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb).
Przypominamy o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych!!!
Harmonogram części pisemnej:
- Kwalifikacja E.07 (t. elektryk) – 10 stycznia 2020 r., godzina 10:00, sala S1 (duża sala gimnastyczna)
- Kwalifikacja E.12 (t. informatyk) – 10 stycznia 2020 r., godzina 10:00, sala S1 (duża sala gimnastyczna)
- Kwalifikacja B.21 (t. urządzeń i sys. energetyki odnawialnej) – 10 stycznia 2020 r., godzina 10:00, sala S1 (duża sala gimnastyczna)
- Kwalifikacja B.22 (t. urządzeń i sys. energetyki odnawialnej) – 10 stycznia 2020 r., godzina 12:00, sala S2 (aula szkolna)
- Kwalifikacja E.08 (t. elektryk) – 10 stycznia 2020 r., godzina 12:00, sala S2 (aula szkolna)
- Kwalifikacja E.13 (t. informatyk) – 10 stycznia 2020 r., godzina 12:00, sala S2 (aula szkolna)
- Kwalifikacja E.14 (t. informatyk) – 10 stycznia 2020 r., godzina 14:00, sala S1 (duża sala gimnastyczna) oraz sala 315
- Kwalifikacja E.20 (t. elektronik) – 10 stycznia 2020 r., godzina 14:00, sala 313 i 314
- Kwalifikacja E.24 (t. elektryk) – 10 stycznia 2020 r., godzina 14:00, sala S2 (aula szkolna)
Część praktyczna
Na egzamin należy zgłosić się 30 min przed jego rozpoczęciem i posiadać ze sobą dowód osobisty, długopis/pióro z czarnym tuszem/atramentem.
Przypominamy o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych!!!
Harmonogram części praktycznej:
- Kwalifikacja E.24 (t. elektryk) – 9 stycznia 2020 r., godzina 9:00, sala S24 (aula szkolna) (zdający może dodatkowo korzystać z kalkulatora prostego, umożliwiającego wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb)
- Kwalifikacja B.22 (t. urządzeń i sys. energetyki odnawialnej) – 9 stycznia 2020 r., godzina 9:00, sala 315 (zdający może dodatkowo korzystać z kalkulatora prostego, umożliwiającego wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb, ołówka, gumki, linijki, ekierki, temperówki)
- Kwalifikacja E.20 (t. elektronik) – 9 stycznia 2020 r., godzina 13:00, sala S20 (aula szkolna) (zdający może dodatkowo korzystać z kalkulatora z funkcjami trygonometrycznymi i logarytmicznymi)
- Kwalifikacja E.14 (t. informatyk) – 13 stycznia 2020 r., godzina 8:00, 12:00 oraz 16:00
- Kwalifikacja E.14 (t. informatyk) – 14 stycznia 2020 r., godzina 12:00
- Kwalifikacja E.13 (t. informatyk) – 7 lutego 2020 r., godzina 8:00, 12:00, 16:00
- Kwalifikacja E.08 (t. elektryk) – 7, 10, 11 lutego 2020 r., godzina 15:00
- Kwalifikacja B.21 (t. urządzeń i sys. energetyki odnawialnej) – 7 lutego 2020 r., godzina 15:00
- Kwalifikacja E.12 (t. informatyk) – 11 lutego 2020 r., godzina 16:00
- Kwalifikacja E.07 (t. elektryk) - 12 lutego 2020 r., godzina 15:00
Szczegółowy harmonogram części praktycznej zamieszczony został na tablicy ogłoszeń (korytarz szkolny naprzeciwko sali 307).