Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

18 listopada 2019 roku na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbył się etap rejonowy turnieju badmintona. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Bartłomiej Woźniak i Piotr Lepianka z klasy II s, Kacper Flak i Kacper Zwolan z klasy II F. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: I LO Krasnystaw, ZSTZ Tomaszów, ZS2 Krasnystaw, ZSP2 Zamość, ZSP3 Zamość. Nasza reprezentacja wygrała rywalizację w swojej grupie, w której znalazły się zespoły reprezentujące: I LO Krasnystaw i ZS 2 Krasnystaw. Zwycięstwo w grupie dało naszej reprezentacji awans do rozgrywek wojewódzkich. Być może to wpłynęło na dekoncentracje zespołu i porażkę w meczu o miejsce pierwsze z nieodłącznym rywalem – ZSP Nr 2 Zamość. Ostatecznie nasza reprezentacja zajęła II miejsce. Gratulacje dla zwycięzców turnieju, naszej reprezentacji i wszystkich zespołów biorących udział w zawodach. Czekamy na wieści z turnieju wojewódzkiego, który odbędzie się 28 listopada 2019 roku.

Opiekunem i mentorem zespołu jest W. Monachowski.

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.