„KTO TY JESTEŚ - POLAK MAŁY”

W ramach akcji „Kto Ty jesteś - Polak mały” organizowanej przez Zamojskie Centrum Wolontariatu w Zamościu, nasze wolontariuszki: Wiktoria Pakuła kl.2E, Kamila Wiatrzyk kl.3S, Dominika Pawęzka kl.4M oraz Beata Najman kl.2E (w roli fotografa) zorganizowały i przeprowadziły spotkanie dziećmi z przedszkola w Szkole Podstawowej w Wólce Wieprzeckiej. Spotkanie zaczęłyśmy od wspólnej zabawy i integracji z dziećmi w specjalnych piżamowych strojach misiów, następnie przeszłyśmy do rozmów o Polsce, rozmawiałyśmy o symbolach narodowych, o Dniu Niepodległości oraz wykonałyśmy razem z dziećmi flagi i nauczyłyśmy ich piosenki „Jesteśmy Polką i Polakiem...”.

Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wólce Wieprzeckiej jak również Paniom z przedszkola za włączenie się w akcje „Kto Ty jesteś- Polak mały” oraz ciepłe przyjęcie i przyjazną atmosferę.

Wiktoria Pakuła kl. 2E