Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

11 listopada 1918 r. był ważnym dniem w historii Europy i Polski. W lasku Compiégne pod Paryżem Niemcy podpisali rozejm kończący I wojnę światową. Tego samego dnia w Warszawie Rada Regencyjna przekazała władzę Józefowi Piłsudskiemu. Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość.

Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości był krótką lekcją historii Polski zaprezentowaną przez młodzież naszej szkoły, wspaniałe recytacje oraz piękne pieśni patriotyczne, były wyrazem naszego hołdu dla tych, którzy dla ojczyzny i wolności poświęcili wszystko.

fot. Klaudia Hałasa - klasa 1Tg

fot. Wiktor Żołnierczuk - klasa 3A

fot. Maksymilian Sawa - klasa 2M

Opracowanie i przygotowanie: klasa 2A pod opieką p. Urszuli Staszczuk, klasa 2C pod opieką p. Wojciecha Staszczuka. Oprawa muzyczna: zespół wokalno-instrumentalny pod kierunkiem p. Renaty Banach.

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.