W auli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu 11.10.2019r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W programie artystycznym uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za trud włożony w wychowanie, za dar nauki i cierpliwe, wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy. W trakcie akademii doceniono nauczycieli, którzy na co dzień cierpliwie przekazują wiedzę i dobre zwyczaje swoim wychowankom.
W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Akademię przygotowała klasa 2F pod przewodnictwem nauczyciela j.polskiego Pani Wiolety Milczuk oraz wychowawcy klasy Pana Wojciecha Antoniewicza.

Spotkanie zakończyły życzenia złożone przez Panią Dyrektor Ewę Bakun, która podziękowała wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz oświaty, a wyróżniającym się pracownikom wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Życzyła wszystkim pracownikom szkoły wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej.

Fot. W. Żołnierczuk 3A