W roku szkolnym 2019/2020 Naczelna Organizacja Techniczna zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w 46 Olimpiadzie Wiedzy Technicznej

Olimpiada rozgrywana jest w dwóch grupach: mechaniczno-budowlanej oraz elektryczno-elektronicznej. Celem  jest zainteresowanie  młodzieży techniką,  podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności oraz kształtowanie postaw społecznych. Olimpiada obejmuje trzy etapy (szczegółowe informacje na plakacie oraz regulamin w załączniku). W przeprowadzeniu II etapu  uczestniczą Terenowe Jednostki Organizacyjne NOT.
ZAWODY I STOPNIA – SZKOLNE odbędą się 18 października 2019 r.
Chętni uczniowie proszeni są o zgłoszenie swojego uczestnictwa do nauczycieli: Pana Grzegorza Swatowskiego p.109, Pana Mirosława Ostrowskiego p.322, Pana Leszka Kozy p.118 do dnia 15 października 2019 r.

Regulamin olimpiady

Zapraszamy do udziału.