Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Dzisiaj jest nasz ostatni dzień nauki w roku szkolnym 2018/2019, dziękujemy wychowawcom i nauczycielom, odbieramy cenzurki i... wakacje :)

fot. Wiktor Żołnierczuk kl. 2A, Maksymilian Sawa kl. 1M

Pamiętajmy jednak, by ten czas odpoczynku i zabawy był również czasem bezpiecznym, takim byśmy wszyscy spotkali się we wrześniu.

  • numery alarmowe
  • Pamiętaj ustaw numer ICE w swojej komórce. Skrót ICE to ogólnoświatowy symbol ratujący życie. Zapisz pod nim numer telefonu osoby, którą należy powiadomić w razie wypadku. Tak zapisany kontakt pozwala ratownikom na zadzwonienie pod wskazany numer i uzyskanie ważnych informacji o poszkodowanej osobie, takich jak grupa krwi, przyjmowane leki itp. Jeśli masz kilka osób, które mogą udzielić informacji na twój temat, ich numery zapisz jako nazwy kontaktów ICE1, ICE2 itd.
  • Policja - Bezpieczne wakacje 2019
  • Akcja Bezpieczne wakacje 2019

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.