Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

    Tak zatytułowany został konkurs organizowany przez Wyższą Szkołę Nauk Społecznych w Lublinie. Celem konkursu było wybranie wśród uczniów i nauczycieli ze wszystkich szkół województwa lubelskiego osób, które są najbardziej zaangażowane w życie społeczne szkoły lub inne środowisko, są tzw. liderami społecznymi, przywódcami, którzy służą pomocą w każdej chwili, są zawsze gotowi do dzialania, otwarci, życzliwi, przepełnieni ogromną miłością i otwartym sercem. Tytuł liderami społecznego województwa lubelskiego w naszej szkole otrzymały dwie uczennice Samanta Stadnik i Patrycja Tomaszczuk oraz dwóch nauczycieli p. Elżbieta Knap i p. Urszula Staszczuk. To ogromne wyróżnienie dla nich za dotychczasowe działania na różnych plaszczyznach. Motywacja do dalszego działania jest jeszcze większa, gdyż p. Elżbieta Knap wraz z uczennicą klasy 2s Samantą Stadnik znalazły się w gronie nielicznych osób, szczególnie nagrodzonych smartfonami oraz różnymi nagrodami rzeczowymi.
Rozwijanie u uczniów tzw. kompetencji miękkich to w dzisiejszych czasach priorytet i chcielibyśmy, aby oprócz dobrze wyedukowanej młodzieży wychowywać też pokolenie młodych ludzi, nieobojętnych na krzywdę innych i wrażliwych na drugiego człowieka.
 
 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.