Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Oceny wystawione, wszyscy otrzymają promocję do klasy następnej, jest zatem co świętować. Uczniowie klasy 2C technik elektryk wybrali się na wycieczkę, jako cel wybrali nasze piękne Roztocze.

Jednym ze sposobów na podziwianie Roztocza są spływy kajakowe. Spływy kajakowe to od lat najprostsza i jedna z ciekawszych form aktywnego spędzania wolnego czasu. Z roku na rok cieszy się ona coraz większą popularnością i jest dostępna dla każdego z nas.

Naszą przygodę rozpoczęliśmy w malowniczej miejscowości Obrocz, skąd wyruszyliśmy w 7 km trasę rzeką Wieprz. Jest to dzika i nie uregulowana rzeka obfitująca w mnóstwo ciekawych miejsc, wiję się przez całą długość przez co sprawia że spływ kajakiem jest ekscytujący. Było wiele zabawy i śmiechu już od samego startu. Po dopłynięciu do Zwierzyńca a dokładniej do zalewu „Rudka” przenieśliśmy się na arenę Shot Paintball.

Shot Paintball dysponuje własną areną paintballową w samym sercu Roztocza w miejscowości Zwierzyniec. Odpowiednio przygotowane pole znajduje się w odległości zaledwie 15 min pieszo od zwierzynieckiego Ratusza. Ukształtowanie terenu a także duża ilość drewnianych przeszkód pozwala na ciekawą i niebanalną męską zabawę. Po krótkim wstępnym szkoleniu, ubraniu się w odpowiednie mundury nadszedł czas podziału na grupy i bezpośredniego starcia się ze sobą. Uzbrojeni w odpowiednie markery do Paintballa i zasób kolorowych kulek poszliśmy w bój aby podnieść poziom adrenaliny w organizmie.

Nie samą zabawą człowiek żyje dlatego też po pełnym wrażeń dniu udaliśmy się na posiłek. W niedalekiej odległości od areny czekał na nas przygotowany obiekt. Piękna drewniana wiata z miejscem na grill. Po posiłku i chwili odpoczynku powrót do domu.

 

Fot. L. Koza

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.