Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

W dniu 10 czerwca, Międzynarodowym Dniu Elektryka, naszą społeczność szkolną odwiedził Gilberto Amauri de Godoy Filho - Giba. Brazylijski siatkarz, mistrz olimpijski z Aten 2004, trzykrotny mistrz świata i wielokrotny zwycięzca Ligi Światowej. Jego sukcesy i tytuły można wymieniać w nieskończoność. Spotkanie przebiegało pod hasłem: "Graj o zdrowie! Wygraj sukces!" Patronat nad międzynarodowym programem profilaktyki zdrowotnej, przeciwdziałaniu otyłości, promocji sportu i zdrowej żywności objęła firma PROCAM Agronomia Sukcesu.

fot. Wiktor Żołnierczuk kl. 2a

fot. Maksymilian Sawa kl. 1m

Młodzież Elektryka w dniu swojego święta mogła wysłuchać wykładu na temat zdrowego odżywiania, zadawać Mistrzowi pytania, otrzymać autograf oraz stanąć do pamiątkowego zdjęcia z przesympatycznym siatkarzem. W części drugiej (praktycznej), uczniowie mieli okazję wykonać zbicie piłki rozegranej przez Gibę oraz zagrać krótkie fragmenty gry właściwej. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Na nasze zaproszenie przybyli także sympatycy siatkówki z zaprzyjaźnionych szkół: Gimnazjum Nr 4 i III LO w Zamościu. Wśród zgromadzonych w auli gości widoczni byli też nasi absolwenci i rodzice. Na zakończenie spotkania, młodzież w podziękowaniu wręczyła Naszemu Gościowi grafikę Zamościa, album o naszym mieście oraz bukiet kwiatów. Giba otrzymał także koszulkę Hetmana Zamość ze swoim pseudonimem.

Organizatorzy spotkania dziękują serdecznie firmie PROCAM za wybór naszej szkoły.

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.