Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Dnia 27 marca 2019 roku, w naszej szkole, na auli, odbyło się podsumowanie projektu "Bądź Szczęśliwy Będąc Sobą", realizowanego w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady "Zwolnieni z Teorii". W spotkaniu uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w: Wólce Wieprzeckiej, Mokrem i Zamościu, a także uczniowie naszej szkoły.

Fotograf: Wiktor Żołnierczuk kl.2A

Przebieg tego wydarzenia był następujący:

  • podsumowanie projektu i dokonanych działań,
  • podziękowanie partnerom i sponsorom, a także wszystkim zaangażowanym w projekt, za współpracę,
  • podanie wyników konkursu i wręczenie nagród,
  • warsztaty poprowadzone przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość i Młodzieżową Radę Gminy Zamość,
  • porady i rozmowa z dietetykiem P. Kingą,
  • rozmowy prozdrowotne z naturopatą P. Magdaleną.

Jednak to nie koniec działań naszego projektu społecznego. Przed nami Wielki Finał w Warszawie, wizyta na festiwalu w Kielcach, a także dalsze warsztaty w szkołach. Bardzo dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i liczymy na dalszą współpracę.

Projekt ten realizowały uczennice naszej szkoły: Wiktoria Pakuła kl.1E i Patrycja Tomaszczuk kl.3M.

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.