Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

    W obliczu ogromnego wyzwania społecznego jakim jest zapewnienie godnej przyszłości dorosłym osobom niepełnosprawnym w Polsce, wobec którego stanęło Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu i społeczność lokalna Zamojszczyzny prosimy o pomoc na rzecz realizacji budowy "Rodzinnego Domu" przy ul.Kresowej 24 w Zamościu.

     Budowa "Rodzinnego Domu" Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami w Zamościu stworzy szansę na terapię i zamieszkanie w godnych, przyjaznych warunkach osobom, które z racji swej ciężkiej niepełosprawności mają nikłe szanse na godne życie w swojej Ojczyźnie, zwłaszcza po śmierci swoich rodziców/opiekunów. 

    Pragniemy zaprosić Państwa do współtworzenia tego przedsięwzięcia będącego dobrem publicznym. Każda darowizna czy 1% podatku przekazany na rzecz Stowarzyszenia pomoże zbudować przyszłość dla osób z niepełnosprawnościami i da im RODZINNY DOM

Zachęcamy m.in. do:

  •  wpłat darowizny:

NUMER KONTA BANKOWEGO: 06 2030 0045 1110 0000 0384 5950

TYTUŁ WPŁATY: DAROWIZNA NA RODZINNY DOM

  • przekazania 1% podatku na numer KRS 0000057364

 

więcej na: http://www.spdn.pl/

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.