Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Komenda Miejska Policji w Zamościu, we współpracy z Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu oraz Prezydentem Miasta Zamość zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych do udziału w konkursie na scenariusz spotu informacyjno – edukacyjnego promującego rozwagę i bezpieczeństwo rowerzystów. W załączeniu przesyłamy regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz inne wymagane dokumenty. Prosimy o rozpowszechnienie informacji o konkursie wśród uczniów i nauczycieli. Prosimy również o zachęcenie uczniów do udziału w konkursie oraz udzielenie im wsparcia przy realizacji projektu.

Regulamin konkursu

Dodatkowe informacje w sekretariacie szkoły

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.