W VII edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych tropem Wilczym w dniu 3 marca 2019r. w Zamościu wzięło udział ponad 340 osób. Dystans był symboliczny, wyniósł 1963m i stanowił odwołanie do roku, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty Józef Franczak ps. „Lalek” z oddziału kpt. Zdzisława Brońskiego „Uskoka”. Został zamordowany przez komunistów w 1963r. w obławie w Majdanie Kozic Górnych pod Piaskami na Lubelszczyźnie. W biegu nie były najważniejsze czasy i rekordy, ale sam udział i idea.

Pamięć Niezłomnych uczcili także uczniowie naszej szkoły: Robert Jędruszko, Kinda Segieda, Karolina Szewczyk z klasy 3Sa. Pobiegli w koszulkach z podobiznami: Władysława Siły-Nowickiego , Antoniego Hedy „Szarego” i Pawła Jasienicy. Dziękujemy za udział.