Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Trzynastu odważnych uczniów z klas pierwszych liceum i technikum stanęło przed mitologicznym labiryntem, z którego mógł wyjść tylko jeden mistrz. Musieli oni samotnie zmierzyć się z siedmioma zadaniami godnymi Herkulesa. Zachowali jednak olimpijski spokój i heroicznie walczyli o każdy punkt.

Zdobywcą lauru zwycięstwa okazał się Miłosz Chwiejczak z klasy IF (55 pkt), drugie miejsce zajął Miłosz Wołoch z klasy IF (49 pkt), na trzecim miejscu uplasował się Bartłomiej Zychowicz – kl. IM (47 pkt).

Laureaci otrzymają interesujące nagrody książkowe, które pogłębią ich wiedzę na temat starożytności.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.