Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Office 365 to nie tylko poczta elektroniczna, ale szereg innych usług (szczegółowe informacje na stronach Microsoft). To również kompatybilność z programami Microsoft takimi jak: Word, Excel, Outlook czy PowerPoint. W usłudze Office 365 programy te zostały umieszczone w „chmurze”, czyli niemal nieograniczonym wirtualnym dysku. To oznacza, że użytkownik ma dostęp do swojej poczty, dokumentów i kalendarza z każdego miejsca, przy wykorzystaniu dowolnego komputera. Taka usługa online zapewnia automatyczne aktualizacje, zatem użytkownik korzystając z nich zawsze używa najnowszej wersji. Dodatkowym atutem pakietu Office 365 jest usługa OneDrive która pozwala na przechowywanie czy udostępnianie nawet bardzo dużych plików online.

 

Dzięki usłudze Office 365 wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy administracji korzystają z Office’a. Poczta ta jest w pełni profesjonalna, zabezpieczona przed wirusami, pozbawiona spamu oraz innych niechcianych wiadomości.

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.