Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Mikołajki w naszej szkole były w tym roku naprawdę wyjątkowe! W szkole pojawiła się  choinka, korytarz został pięknie przystrojony białymi bombkami, wykonanymi na zajęciach wiedzy o kulturze, pod okiem pani Ewy Molas. Panie z biblioteki wykonały wspaniałą gazetkę Bóg się rodzi, która wprowadza nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Młodzież z sekcji wolontariatu, pod opieką pani Urszuli Staszczuk zorganizowała kawiarenkę na szczytny cel a Samorząd Uczniowski w tym dniu zamienił się w Mikołaja i elfy, rozdając słodkie upominki. Wiele osób  ubrało świąteczne sweterki lub mikołajkowe czapeczki. Nawet z radiowęzła  słychać już było świąteczne nuty Jingle Bells.

 

fot. E. Knap

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.