Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Wyniki etapu szkolnego

W dniu 4.12.2018 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Olimpiady Statystycznej. Jest to olimpiada interdyscyplinarna, której celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych oraz stymulowanie aktywności w zakresie kompetencji interpersonalnych młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Do etapu okręgowego zakwalifikowali się uczniowie klasy IV E Technikum Informatycznego, którzy uzyskali następujące wyniki:

  • Patryk Jacuniak - 78,4 %,
  • Michał Rudy - 59,0 %.

Zawody Okręgowe odbędą się dnia 9 stycznia 2019r.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.