16 listopada uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć sztukę teatralną w języku angielskim wystawioną przez aktorów nowoczesnego teatru edukacyjnego Wild West Theatre. Spektakl „The Double-Cross Dance” to pełna humoru, ciekawa i pouczająca komedia o skutkach lekkomyślnego umieszczania zabawnych filmów w internecie. Współczesny język dopasowany do potrzeb uczniów oraz aktualny temat trafiły do szkolnej publiczności. Świetna gra aktorów, zabawne dialogi i dynamiczna akcja bardzo spodobały się widzom. Młodzież nagrodziła artystów gromkimi brawami.

Przedstawienie było ciekawym sposobem na urozmaiconą lekcję języka angielskiego, podczas której uczniowie mogli sprawdzić swoje kompetencje językowe, a także odnaleźć motywację do dalszej nauki języka.