Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

im. Armii Krajowej w Zamościu

Samorząd Uczniowski z dużą pomocą klasy 2 S i pod instruktażem wolontariuszki naszej szkoły, uczennicy kl. 3M- Patrycji Tomaszczuk wykonał 100 kotylionów w ramach projektu "Lot Orłów: Wolontariat Aktywność Tożsamość" Celem tego projektu jest rozwój wolontariatu, jako formy aktywności obywatelskiej, poprzez wzmocnienie kompetencji społecznych i obywatelskich młodzieży szkolnej. Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w cyklu warsztatów i to dzięki takim działaniom będziemy mogli pięknie prezentować się już wkrótce, na obchodach 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę!

 

NASI PARTNERZY: 

 

 

Miasto Zamość
gazeta akademicka
bip

Copyright © 2013. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.