W dniu 19.10.2018 r. odbył się w naszej szkole Dzień Kariery Zawodowej, który doskonale wpisał się w obchody X Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery organizowanego z inicjatywy Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych pod hasłem „BĄDŹ ARCHITEKTEM SWOJEGO SZCZĘŚCIA".

W organizację szkolnego wydarzenia zaangażowali się szkolni doradcy zawodowi, pracownicy: ElKabel, Castorama, Szkoła Jazdy – Dobra Szkoła, Studium Medyczne oraz Wojewódzki Urząd Pracy filia w Zamościu.

W trakcie prelekcji uczniowie zdobyli niezbędne informacje na temat poruszania się po rynku pracy, zapoznali się z ofertą zaproszonych gości, którzy przygotowali stoiska prezentujące swoje osiągnięcia.

Na koniec Pan Andrzej Trusek przygotował konkurs dotyczący bezpiecznego poruszania się po drogach. Uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe znacznie zwiększające bezpieczeństwo poruszania się po drodze, przekazując na koniec kupony rabatowe na kurs prawa jazdy.

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie.
Zapraszamy za rok.
Jolanta Czochra, Alicja Andrzan, Adrian Maziarczuk