10 października, w naszej szkole odbył się kiermasz ciast zorganizowany przez Wolontariat. Załozeniem akcji, jak i wcześniejszej kwesty, było włączenie się do Wielkiego wybudzania Wiki.

Aby wspomóc ten szczytny cel, kilkunastu wolontariuszy przyniosło domowe wypieki. Ciasto sprzedawane było na każdej przerwie, a wybierać było w czym – rurki, babeczki, szarlotki, wuzetki i inne słodkości. Część tych pyszności ufundowała Rada Rodziców. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

Akcja zdecydowanie zakończyła się powodzeniem, gdyż pod koniec dnia w naszej skarbonce znajdowało się w sumie aż 833,23 PLN 1,07 Euro. Kwota ta w najbliższym czasie zostanie przekazana w ręce fundacji przez wolontariuszy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ciepły odbiór i liczymy, że kolejne działania Wolontariatu również będą kończyć się sukcesem. Zachęcamy uczniów, aby także zostali wolontariuszami i mogli wraz z nami organizować podobne przedsięwzięcia.