Zakończyliśmy rok szkolny, były podziękowania, gratulacje, życzenia i kwiaty...

fot. Mirosław Ostrowski, Karolina Szewczyk kl. 2S

Zaczynamy wakacyjny wypoczynek, ale nie zapominajmy też o tym co starali się nam przekazać nasi nauczyciele: odpoczywajmy z radością, ale odpowiedzialnie!

WAŻNE TELEFONY

• Pamiętaj ustaw numer ICE w swojej komórce. Skrót ICE to ogólnoświatowy symbol ratujący życie. Zapisz pod nim numer telefonu osoby, którą należy powiadomić w razie wypadku. Tak zapisany kontakt pozwala ratownikom na zadzwonienie pod wskazany numer i uzyskanie ważnych informacji o poszkodowanej osobie, takich jak grupa krwi, przyjmowane leki itp. Jeśli masz kilka osób, które mogą udzielić informacji na twój temat, ich numery zapisz jako nazwy kontaktów ICE1, ICE2 itd.
  • 112 - Europejski Numer Alarmowy - w Polsce połączenia odbiera Straż Pożarna - 998 i Policja - 997

Pamiętajmy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa!