We wtorek, 12 czerwca br., w auli szkoły odbyły się wybory nowego Samorządu Uczniowskiego szkoły. Osoby kandydujące na najwyższy urząd szkoły przedstawiły się i krótko opowiedziały o tym,  co chciałyby zrobić w najbliższym roku szkolnym. Na głosowanie przybyły wyznaczone delegacje klas, stary Samorząd Uczniowski, opiekun SU oraz pani dyrektor Agnieszka Skowyra.

Po podliczeniu głosów wyłoniono następujący skład nowego SU:

• Przewodniczącym został Patryk Kołcon z kl. 2A
  • Zastępcą - Karolina Wałaszyk z kl. 1 S

Członkowie (czyli grupa wsparcia) to:

• Samanta Stadnik z kl.1 S,
  • Kamila Michońska z kl.1 E,
  • Patryk Mielnicki z kl.1E.

Naszym fotografem jest nadal niezawodna Karolina Szewczyk z kl. 2 Sa!

fot. Karolina Szewczyk

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy!

Pożegnaliśmy też stary Samorząd Uczniowski a więc naszego wspaniałego Piotrka Tchórza, który ze wzruszeniem przekazywał insygnia władzy (tłuczek do kotletów opiekuna SU owinięty w folię).

Piotr nie mógł uwierzyć, że to już koniec wystąpień, wspólnych wyjazdów, akcji szkolnych. Nadal oferuje swoją pomoc i chce wspierać merytorycznie nowy zarząd szkoły. Dziękujemy za wszystko raz jeszcze, życzymy realizacji swoich planów oraz spełnienia na wielu płaszczyznach życia.