Niedawno - 24.05.2018 w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z osobami, które tworzą projekt o nazwie "Bądź Lepszym Sobą" w ramach Zwolnionych z Teorii. Dzięki tej akcji ambitni, młodzi ludzie mogą pomóc swojemu otoczeniu - rozwiązując jakiś problem społeczny.

Grupa słuchaczy-uczestników była dosyć duża, bo liczyła około 100 osób. Większość wykazywała się aktywnością i chętnie współpracowała z osobami realizującymi projekt - reprezentantem ZSP Nr 3 - Sylwestrem Lenczewskim oraz Anną Niegodą. Autorzy "Bądź Lepszym Sobą" zauważyli u rówieśników: brak energii podczas dnia, bierność i znużenie. Postanowili zaktywizować swoich kolegów i koleżanki poprzez wspólne treningi i wykłady promujące aktywny i zdrowy tryb życia.