W piątek 16 marca 2018r. w Lublinie prezes PGE Dystrybucja S.A. Wojciech Lutek podpisał listy intencyjne z dyrektorami 12 szkół zawodowych wśród których znalazła się NASZA SZKOŁA! Umowy zakładają wspólne działanie na rzecz promocji rozwoju szkolnictwa zawodowego, możliwość organizacji dla uczniów staży i praktyk w PGE, tworzenie klas patronackich czy dofinansowywanie wyposażenia pracowni technicznych, a dla najlepszych - pewna praca. Zawarte porozumienia o współpracy zobowiązują strony do wspólnego działania na rzecz doskonalenia praktycznych umiejętności uczniów, prezentowania nowoczesnych technologii stosowanych we współczesnej energetyce a także podnoszenia kwalifikacji nauczycieli przedmiotów zawodowych. Porozumienia z PGE podpisały szkoły z województw lubelskiego, mazowieckiego, łódzkiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Materiały: