23 lutego 2018r. w siedzibie PGE zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy naszą szkołą a PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna Oddział Zamość. Celem porozumienia jest wspólne działanie na rzecz aktywnego rozwoju szkolnictwa zawodowego w dziedzinie elektroenergetyki. Dzięki temu zostanie utworzona pod patronatem PGE klasa kształcąca w zawodzie technik energetyk, który daje szeroki wachlarz możliwości zatrudnienia. Wykształci ona specjalistów poruszających się w trzech dochodowych branżach: elektroenergetycznej, ciepłownictwie oraz energetyce odnawialnej. Wiele zajęć specjalistycznych i praktyk będzie się odbywać na rzeczywistych urządzeniach i obiektach firmy. Po ukończeniu szkoły wyróżniający się uczniowie otrzymają gwarancję zatrudnienia w lokalnych oddziałach PGE.