10 stycznia 2018 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu odbył się finał „II Dyktanda w języku angielskim”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: zamojskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego, biłgorajskiego, krasnostawskiego, janowskiego i lubaczowskiego.

Spośród 436 uczniów do finału zakwalifikowało się 49 osób, w tym uczeń naszej szkoły Patryk Jacuniak z klasy 3e. Najlepszy w eliminacjach szkolnych Patryk przeszedł do II etapu i znalazł się wśród laureatów.

Nagrody finalistom wręczył rektor zamojskiej uczelni dr hab. Andrzej Samborski. Gratulując wszystkim podkreślił, że poziom prac konkursowych był bardzo wysoki. My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów!